В кінотеатрі “Жовтень” відбудуться благодійні сеанси, присвячені Лінецькому

Автор: Турій Роман

24 Jul, 2014 15:41

Поділитись публікацією
В кінотеатрі “Жовтень” відбудуться благодійні сеанси, присвячені Лінецькому

Сім’ї Віталія Лінецького будуть вручені кошти, вилучені із благодійних сеансів “Той Хто Пройшов Крізь Вогонь” і “Звичайна справа”. Після перегляду фільмів буде хвилина мовчання, щоб вшанувати пам’ять відомого актора.

26 та 27 липня у столичному кінотеатрі “Жовтень” пройдуть благодійні сеанси, присвячені акторові Віталію Лінецькому, який нещодавно пішов з життя, повідомляє Gazeta.ua

Як повідомляється на сторінці кінотеатру у Facebook, 26 липня, у суботу, о 14:45 буде показано стрічку “Той Хто Пройшов Крізь Вогонь”, а 27 липня, у неділю, о 15:15 – “Звичайна справа”.

Сеанси пройдуть у залі “Гегемон”. Квитки – за звичними цінами, а прибуток від них буде спрямований на користь сім’ї Віталія. Після сеансів пам’ять актора буде вшановано хвилиною мовчання.

Як відомо, днями на 43-му році життя помер відомий український актор, уродженець Івано-Франківська, Віталій Лінецький.

Віталій Лінецький був провідним актором Театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра – у ньому він пропрацював 20 театральних сезонів. Двічі лауреат премії “Київська Пектораль”.

У кіно Лінецький дебютував в 1992-му році, але по-справжньому впізнавати його на вулицях стали після ролі генія-програміста Олега Пожарського в першому українському серіалі “День народження Буржуя”.

Всього на рахунку актора більше 65 ролей в російських і українських серіалах і фільмах, багато з яких перемагали на різних фестивалях. У Віталія залишився син Максим 1991-го року народження.