В Конгресі Мексики показали мумії “інопланетян”

Автор: Вадим Войтик

15 Вер, 2023 10:33

Поділитись публікацією
В Конгресі Мексики показали мумії “інопланетян”

У будівлі Конгресу Мексики під час слухань про НЛО журналіст і уфолог Хайме Мауссан представив дві мумії, які, за його словами, є останками іншопланетян, які загинули на Землі.

Про це повідомляє видання Daily Star в середу, 13 вересня.

Муміфіковані трупи двох “нелюдських” істот були датовані радіовуглецевим аналізом, і експерти вважають, що їм понад 1000 років. 

Маленькі людиноподібні істоти були знайдені в Куско у Перу. Скелетні останки мають по три пальці на руках і ногах. Їх виставили для громадськості в прозорих скляних трунах.

Під присягою Мауссан розповів, що дивні зразки нещодавно досліджували в Національному автономному університеті Мексики (UNAM) за допомогою вуглецевого датування, яке встановило, що муміям щонайменше 1000 років.

“Ці зразки не є частиною нашої земної еволюції… Це не істоти, які були знайдені після уламків НЛО. Вони були знайдені в шахтах діатомових (водоростей) і пізніше скам’яніли”, – заявив уфолог.

У заході також взяли участь численні експерти, включно з виконавчим директором організації Американці за безпечний аерокосмічний простір і колишнім пілотом ВМС США Раяном Грейвсом.