В лікарні на Прикарпатті капітально відремонтували пологове відділення (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

11 Jan, 2019 09:36

Поділитись публікацією
В лікарні на Прикарпатті капітально відремонтували пологове відділення (ФОТО)

У четвер, 10 січня, відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого пологового відділення Рожнятівської центральної районної лікарні.

Читайте також: Олег Гончарук: В ОДА не розуміють, що інтереси області мають бути на першому місці

Як наголосив під час вітального слова очільник області Олег Гончарук, сьогодні головне завдання медичної реформи – це надання якісних медичних послуг. Саме тому реконструкція та відновлення лікарень, капітальний ремонт відділень дають нове життя медицині.

“Усі ми розуміємо важливість забезпечення належних умов перебування матерів та їх діток – адже від цього залежить їхнє здоров’я. І справді, підвищення якості надання медичних послуг залежить не лише від дороговартісного обладнання, але й від елементарних умов перебування. Хочу наголосити, що на Рожнятівщині сформувалася сильна команда, яка працює над розвитком краю. Безумовно ви всі маєте підтримку обласної влади, Уряду і Президента України Петра Порошенка, адже підвищення якості надання медичних послуг залишається для нас пріоритетом.

Завдяки спільній праці, за три роки на Рожнятівщині вдалося відновити приміщення пологового та гінекологічного відділень, проводиться ремонт хірургічного та відділення невідкладної допомоги. Капітально відремонтовано приміщення Рожнятівської поліклініки, проведено благоустрій території ЦРЛ, ведуться роботи в інших медичних закладах. Працівники цієї галузі особисто для мене завжди були прикладом відданості своїй професії та служіння людям”, – зазначив Олег Гончарук.

Нардеп Анатолій Дирів зазначив, що відкриття такого відділення є важливою подією для Рожнятівського району, йдеться на сайті Івано-Франківської ОДА.

Він додав, що задля покращення функціонування первинної ланки, в районі впродовж цих років проводяться капітальні і поточні ремонти ФАПів і амбулаторій у селах Топільське, Ясень, Спас та у новостворених амбулаторіях.