В машину туристів на африканському сафарі заскочив гепард (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

07 Чер, 2019 21:40

В машину туристів на африканському сафарі заскочив гепард (ВІДЕО)

Гепарди рідко нападають на людей, але на сафарі можна опинитися поруч з хижаком ближче, ніж планувалося. Нещодавно молоді цікаві гепарди заскочили до туристам в машину, що могло обернутися трагедією.

На початку березня учасники сафарі по африканському парку Серенгеті милувалися групою гепардів: у дороги гралися три молодих хижака, імовірно, брати. Помітивши автомобіль, один з гепардів застрибнув прямо на капот. Продовжувати рух було не можна: це злякало б звірів і могло спровокувати на прояв агресії. Тому люди просто завмерли в очікуванні розвитку подій.

Слідом за першим гепардом в машину стрибнув його брат. Через відкриті вікна він проник в салон і почав обнюхувати сидіння – на щастя, порожні.

Згодом один з туристів, Бріттон Хейес (Britton Hayes) з Сіетла, розповів, що дуже вдячний гіду, який тримав ситуацію під контролем. Він допоміг всім зберігати спокій і вчасно порекомендував не зустрічатися з гепардом поглядом, оскільки це могло бути витлумачено хижаком як виклик.

«Це був один з найскладніших моментів мого життя: боятися і до того ж не показувати цього. Гепард міг би відреагувати на страх і прийняти нас за здобич», – сказав Хейес.

Люди впоралися із завданням: «нудні» нерухомі об’єкти не зацікавили юного гепарда, і він покинув автомобіль. «Я був наляканий до смерті, але ніколи не відчував себе живішим», – додає учасник незвичайного сафарі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry