“В мене є шанс ще раз нагадати світу, що в Україні війна”, – франківка Ольга Василів про перемогу у національному конкурсі краси

Автор: Борис Марія

13 Вер, 2022 21:15

Поділитись публікацією
“В мене є шанс ще раз нагадати світу, що в Україні війна”, – франківка Ольга Василів про перемогу у національному конкурсі краси

Франківка Ольга Василів здобула дві найвищі нагороди в рамках благодійного конкурсу краси, який пройшов 9 вересня у “Queen Ukraine International 2022” у німецькому Вісбадені.

22-річна франківка перемогла у двох номінаціях – “Королева України” та “Міс Гранд Україна”. Тож Ольга Василів представлятиме Україну на 10  міжнародному конкурсі краси Miss Grand International 2022, який відбудеться на Балі та в Джакарті 25 жовтня.

Красуня розповіла Галці про свій шлях до перемоги на національному конкурсі та що відчула, коли отримала корону.

Перемога дісталася Ользі Василів не так і легко. Адже їй довелося чимало працювати задля перемоги.

“Важко було, бо конкурс відбувався у Німеччині. Звісно, дорога, зовсім інші люди та менталітет… Все сталося дуже швидко. Не встигла отямитися, як опинилася у Вісбадені і одягала туфлі… Я підтримувала режим харчування, тренувалася і не розслаблялася. Знала, куди їду. Тому вони так все і вийшло”, – розповіла дівчина.

За її словами, на конкурс реєструвалися через онлайн. Також в онлайні відбувався і відбір. Після співбесід організатори обрали десять учасниць фіналу. А вже у німецькому Вісбадені – найкращу. І нею стала саме франківка.

“Коли оголосили моє ім’я, були змішані почуття. Була дуже рада. Але розуміла, яка на мені відповідальність – у мене є шанс ще раз нагадати світу, що в Україні війна і не все так прекрасно. І про це не треба мовчати“, – поділилася Ольга.

Зараз дівчина активно готується до міжнародного конкурсу. Вона прагне перемогти та показати, що Україна та українці найкращі.