В мерії пояснили, чому зникне “ЄРЦ” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Dec, 2015 13:27

Поділитись публікацією
В мерії пояснили, чому зникне “ЄРЦ” (ФОТО)

Сьогодні, 21 грудня, в міськвиконкомі розповіли про реформування “ЄРЦ”.

Читайте також: Повстанці знали, що всі вони загинуть, – директор музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук

З 1 січня «Єдиний розрахунковий центр» стане Міською інвестиційною управляючою компанією та зосередиться на програмах енергоефективності. В міськвиконкомі вже підготували ряд рішень міськради для реалізації реформування.

”ЄРЦ треба ліквідувати, я про це говорив ще у 2011 році і я був першим, хто підписав петицію на сайті про ліквідацію підприємства. ЄРЦ – це підприємство для перехідного періоду, допоки власники не навчаться самі керувати своїм майном”, – розповів секретар Наглядової ради ЄРЦ Вадим Войтик.

Реформа стала наслідком прийняття Верховною Радою закону “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках”, згідно якого мешканці будинку самостійно вирішуватимуть хто управлятиме їхнім майном.

Тож на виконання вимог закону, з балансу комунального підприємства будуть зняті всі будинки. І до 1 липня мешканці більшістю голосів мають визначитися з управлінцем, яких до слова, в місті налічується близько 40.

Перейменування «Єдиного розрахункового центру» на «Муніципальну інвестиційну управляючу компанію» – це не просто зміна вивіски. Це зміна ідеології, відхід від залишків колишньої жеківської системи, яка все ще стримує прихід нових форм управління багатоквартирними будинками, повідомив на прес-конференції перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Головним пріоритетом у роботі комунального підприємства «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» стане реалізація програм енергоефективності та благоустрою.

Також в планах підприємства реформування аварійної служби та розширення мережі Центрів надання послуг.