В міській раді вкотре обговорили питання харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах

Автор: Турій Роман

28 Jan, 2016 10:59

Поділитись публікацією
В міській раді вкотре обговорили питання харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах

Сьогодні, 28 січня, на засіданні Івано-Франківської міської ради підняли питання забезпечення харчуванням дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.

Питання підняла голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна. Активістка зачитала заяву від імені громадської організації, в якій активні мами Івано-Франківська висловили своє занепокоєння з приводу ситуації, яка склалася з харчуванням дітей в школах міста.

“Нас хвилює, яке харчування будуть отримувати школярі за кошти батьків. Адже якість безкоштовного харчування була далекою від норми. Також нас хвилює питання забезпечення харчуванням дітей з сімей, які самостійно не можуть його забезпечити”, – каже Вершиніна.

Також активістка попросила у міського голови провести інформаційну компанію і донести до батьків інформацію про зміни.

На заяву громадської організації міський голова Руслан Марцінків зазначив, що питання якості харчування є дійсно актуальним і над ним у міській раді будуть працювати й надалі. Також заявив, що за рахунок міського бюджету безкоштовно харчуватимуться діти пільгових категорій, а кожна сім’я, яка самостійно немає змоги забезпечити харчування в школі дитини, може написати заяву та спробувати отримати пільги. За словами міського голови, близько 25% сімей зможуть отримати таку пільгу.