В міськвиконкомі відзначили прикарпатського легкоатлета та футзалістів “Урагану” (ФОТО)

04 Кві, 2019 15:19

4 квітня засідання міського виконавчого комітету розпочали із відзначення спортивних досягнень франківців.

Зокрема міський голова Руслан Марцінків урочисто відзначив футзалістів НФК “Ураган”, які 30 березня вибороли Кубок України з футзалу, а також прикарпатського спортсмена Ігоря Костюка, який став чемпіоном світу з легкої атлетики.

Спортсмен переміг у віковій категорії 65+ в напівмарафоні (21 кілометр 97,5 метрів). Його час 1 година 25 секунд та 28 сотих.

“Спортивні досягнення – це надзвичайно важливо”, – зазначив міський голова, інформує “Галка”.

Чемпіон Ігор Костюк подякував усім за вітання та зауважив, що медаль, яку він виборов – це спільна перемога усіх прикарпатців.