В місті триває Чемпіонат України з вільної боротьби (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Oct, 2014 17:41

Поділитись публікацією
В місті триває Чемпіонат України з вільної боротьби (ФОТО)
У місті Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Турнір триватиме до 31 жовтня на базі коледжу фізичного виховання. У змаганнях беруть участь спортсмени з 22 областей України, всього понад 400 учасників. Збірну команду Івано-Франківської області представляють 32 спортсмени.

” Мені дуже приємно вітати у нас в гостях молодих спортсменів – юнаків та дівчат, які своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя, – звернувся до учасників чемпіонату голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – Вірю, що серед вас є майбутні переможці чемпіонатів світу, Європи, а також Олімпійських ігор. Бажаю усім нам мирного неба, а учасникам змагань – перемог.”

 Молода людина, яка слідкує за станом свого здоров`я, уміє визначати конкретні цілі та працювати над їх досягненням, на думку Олега Гончарука, обов`язково стане гідним громадянином України.

“Українські борці прославляють рідну країну на світовому рівні успішними виступами, які давно стали закономірністю. Вільна боротьба – це той вид спорту, в якому ми традиційно розраховуємо на олімпійські медалі. Прикарпатські спортсмени завжди можуть розраховувати на мою підтримку, а допомагати тим, хто займається вільною боротьбою, вважатиму за честь,” – запевнив Олег Гончарук.