В місті відбудеться Міжнародний економічний форум

Автор: Людмила Баран

17 Jun, 2014 14:12

Поділитись публікацією
В місті відбудеться Міжнародний економічний форум

Захід стане платформою для представників бізнесу, щоб обмінятися досвідом, дізнатися про можливі інвестиції та перспективу створення робочих місць.

У форумі візьмуть участь представники малого та середнього бізнесу області, міжнародні та українські компанії. Вони спілкуватимуться стосовно того, як організувати свою роботу в умовах кризи, які компанії готові надавати інвестиції для регіону, які робочі місця можна відкрити.

Представники посольств Австрії та Словаччини розкажуть про можливості і перспективи, які відкриютьсядля українського бізнесу після підписання угоди про асоціацію з ЄС.

“Зараз, в умовах військової загрози, економіка відходить на задній план. Але економічні питання – це питання номер один.Воно є пріоритетним, як в місті, так і в області”, – говорить представник організації форуму Юрій Соловей.

За його словами, це перший економічний форум у місті, який відбудеться з приватної, а не державної ініціативи. Для його проведення запозичили досвід сусіднього Львова.

Міжнародний економічний форум відбудеться 20 червня у Парк Готелі. Участь у ньому безкоштовна. Заявки на участь від підприємців ще приймають.