В місті запрацювало “Соціальне таксі”. Хто і як може ним скористатися

Автор: Турій Роман

12 Кві, 2018 14:18

В місті запрацювало “Соціальне таксі”. Хто і як може ним скористатися

В Івано-Франківську запрацювала послуга “Соціального таксі” – можливість безкоштовного перевезення потребуючих і маломобільних мешканців міста певних категорій.

Читайте також: В Івано-Франківську визначали, яким буде пам`ятник загиблим героям АТО/ООС (ФОТО)

Послуга буде надаватися людям з обмеженими фізичними можливостями і виключно для їх перевезення до закладів охорони здоров’я, влади, банків та вокзалів. Про це під час засідання міського виконавчого комітету 12 квітня повідомив заступник директора Департаменту соціальної політики Руслан Зелик.

У переліку клієнтів “Соціального таксі” наступні категорії: люди, які мають хронічну ниркову недостатність і їздять на гемодіаліз, інваліди першої і другої групи по зору, люди на візках та милицях. Таких мешканків в місті є близько семи сотень, інформує “Галка”.

“Не можна сказати – мене болять ноги, і я не можу йти. Бо всіх обслужити не зможемо. У випадку одночасного звернення двох людей, перевага буде надаватися тим, хто їде до лікарні”, – додав заступник мера Олександр Левицький.

У територіальному центрі від Департаменту соціальної політики є три авто парку “Соціального таксі”. Є диспетчер, який прийматиме заявки і звірятиме їх з базою клієнтів. Замовляти таксі можна за телефонами – (0342) 532-441, 750-126.

Соціальне таксі працюватиме лише у робочі дні і в робочий час.

До слова, місто чекає на придбання спеціально облаштованого автомобіля для “Соціального таксі” за кошт уряду. Тоді, ймовірно, базу клієнтів розширять.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...