Франківців запрошують на фестиваль “В обіймах зелені” (ПРОГРАМА)

Автор: Людмила Баран

03 Жов, 2017 12:19

Поділитись публікацією
Франківців запрошують на фестиваль “В обіймах зелені” (ПРОГРАМА)

Майстер-класи із садівництва, ярмарок рослин, конкурс ландшафтного дизайну. Це та багато іншого обіцяють франківцям під час першого у місті фестивалю квітів та ландшафту. Його проведуть у  парку Шевченка на вихідних.

Читайте також: Франківський новорічний ярмарок привабив чимало туристів та поповнив міський бюджет (ФОТО)

У суботу, 7 жовтня, о 13 годині у міському парку відбудеться урочисте відкриття фестивалю “В обіймах зелені”. Про це розповіли на прес-конференції 3 жовтня у міськвиконкомі.

Начальниця відділу організації дозвілля Зоряна Підхомна розповіла, що ідея такого фестивалю виникла давно, але втілити її вийшло тільки зараз. В Україні аналогічні заходи досі проводилися лише в Києві.

Під час свята у парку проведуть ярмарок, де всі охочі зможуть придбати рослини з розсадників Івано-Франківської та Львівської областей. Також цікаві розваги підготували для дітей.

Основним дійством стане конкурс серед ландшафтних дизайнерів. Трьом студіям виділили занедбані ділянки у парку, на яких вони мають втілити свої креативні рішення з благоустрою. Дизайнери працюватимуть впродовж дня, а результати їхньої роботи оцінюватимуть відвідувачі фестивалю. Єдина вимога до них – дотримуватися стилістики парку. Автор найкращого благоустрою отримає приз.

“Я би просила мешканців і гостей міста не бути байдужими, тому що саме вони визначатимуть переможців конкурсу”, – наголосила Зоряна Підхомна.

За її словами, відбудеться ще один конкурс – ще не втілених проектів з ландшафту. Дизайнери на фестивалі презентують свої ідеї, а мешканці зможуть проголосувати за них згодом в Інтернеті.

Всі дійства фестивалю супроводжуватимуть музикою. На літній естраді виступатимуть місцеві виконавці, талановиті діти.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що цим фестивалем хочуть розвинути парк Шевченка як місце для відпочинку.

“Місто має бути зеленим і  квітучим”, – вважає мер.

програма2

Теги: