В обласній бібліотеці відкрилася виставка з нагоди 55-ліття Юрія Андруховича

Автор: Людмила Баран

11 Бер, 2015 19:03

Поділитись публікацією
В обласній бібліотеці відкрилася виставка з нагоди 55-ліття Юрія Андруховича

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відкрили виставку під назвою “Юрій Андрухович – знакова фігура сучасної української літератури”.

Читайте також: "Варто робити винятки": Андрухович провів спільний захід з російським письменником і отримав порцію критики

Книжкова виставка належить до циклу „З літературної скарбниці Прикарпаття”. Вона розгорнута у відділі краєзнавчої літератури. Виставка присвячена 55-літтю від дня народження “найкультовішого сучасного українського письменника-постмодерніста і Патріарха „Бу-Ба-Бу” Юрія Андруховича”, повідомляють у бібліотеці.

“Колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітає ювіляра. Бажаємо міцного здоров”я, успіху, творчого натхнення та Божого благословення”, – йдеться у повідомленні.

Всіх, хто бажає ближче познайомитися з творчістю відомого прозаїка, поета, есеїста та перекладача Юрія Андруховича, запрошують до бібліотеки для перегляду книжкової виставки “Юрій Андрухович – знакова фігура сучасної української літератури”.

Як відомо, Юрій Андрухович  народився 13 березня 1960 року в Івано-Франківську. Він є автором поетичних збірок „Середмістя”, „Екзотичні птахи і рослини”, „Екзотичні птахи і рослини з додатком „Індія”, „Пісні для мертвого півня” та „Листи в Україну”. Серед найвідоміших прозових видань автора – „Дванадцять обручів”, „Дезорієнтація на місцевості”, „Московіада”, „Перверзія”, „Рекреації”, „Таємниця”, “Лексикон інтимних міст”.

У Театрі ляльок 13 березня відбудеться показ вистави “Альберт, або Найвища форма страти” за текстом Юрія Андруховича.