В обласній дитячій лікарні запрацював новий метод діагностики COVID-19

Автор: Зелінська Таня

22 Лют, 2021 16:47

В обласній дитячій лікарні запрацював новий метод діагностики COVID-19

В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні впровадили новий метод діагностики коронавірусної інфекції.

Нуклеокапсидний антиген SARS-CoV-2 (CoviNAg-ІФА) – скринінговий тест для діагностики хвороби COVID-19, імунологічний аналог обстеження методом ПЛР, швидкий та інформативний метод визначення інфікування. Згідно нового стандарту надання допомоги при коронавірусі даний метод обстеження проводиться тим особам, у кого ПЛР-тест негативний, але є клінічні симптоми хвороби. Крім того, використовується для тестування всіх груп населення.

Також нагадуємо про можливість проведення лабораторної діагностики COVID-19 швидкими тестами та методом ІФА. Обстеження для пацієнтів, які госпіталізуються в стаціонар в екстреному порядку, є безоплатними. Обстеження на платній основі доступні для всіх бажаючих (дітей та дорослих), інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку лікарні.

Забір матеріалу проводиться в лабораторному центрі в робочі дні (з понеділка по п`ятницю) з 8:00 до 11:00, результат досліджень методом ІФА – в той же день після 15:30. Допускається забір матеріалу протягом доби щодня (24/7), результат – після 15:30 першого робочого дня.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...