В обласній дитячій лікарні запустили проєкт зі музикотерапії для передчасно народжених (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

02 Jun, 2023 14:20

Поділитись публікацією
В обласній дитячій лікарні запустили проєкт зі музикотерапії для передчасно народжених (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні презентували проєкт «Музикотерапія для передчасно народжених дітей». Маленькі пацієнти отримують терапію спеціально підібраною музикою.

У відділенні інтенсивного виходжування і ранньої реабілітації передчасно народжених дітей встановлено обладнання, за допомогою якого маленькі пацієнти отримують терапію спеціально підібраною музикою. Ці заходи входять до Європейських стандартів допомоги для забезпечення здоров’я новонароджених, розроблених EFCNI, з метою створення сприятливого сенсорного середовища для немовлят у стаціонарі.

Також для дітей, батьки яких не можуть перебувати поруч зі своєю дитиною створено всі умови для відтворення записів голосу батьків за допомогою безпровідних водостійких портативних колонок, інформує “Галка”.

Під час заходу автори проєкту Олена Олійник і Анастасія Стефанишин представили напрацювання, плани та перспективи, світові наукові дослідження, а також продемонстрували музикотерапію в дії.

Автори представили клінічний протокол і рекомендації, які допоміг адаптувати Майкл Детмер – сертифікований музикотерапевт відділень інтенсивної терапії новонароджених (Луїсвіль, США).

Інформаційні брошури для батьків, QR-коди до застосунку з контролю гучності, опитувальник для батьків, музичний щоденник малюка, візуальні матеріали з трактування мови тіла новонароджених дітей (на основі програми SENSE II) і, що найбільше зацікавило відвідувачів, – терапевтичні музичні записи.

Проєкт реалізується за підтримки ґрантової програми Urban Space 100 та Фундація доброчинців. Благодійний фонд.