В обласній раді пояснили, чому Франківщині важливо мати пункт пропуску з Румунією

Автор: Зелінська Таня

13 Гру, 2019 11:47

В обласній раді пояснили, чому Франківщині важливо мати пункт пропуску з Румунією

Облрада просить у президента й уряду ініціювати відкриття пункту пропуску з Румунією в Івано-Франківській області.

Читайте також: Двоє прикарпатських митців отримають премію імені Параски Хоми

13 грудня на тридцять третій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання розглянули питання “Про звернення обласної ради щодо необхідності відкриття пункту пропуску на українсько-румунському кордоні”.

Обласна рада звертається до президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра та Верховної Ради стосовно необхідності відкриття пункту пропуску на кордоні з Румунією в районі населених пунктів Шибене (Верховинський район) та Поеніле-де-Суб-Мунте (повіт Марамуреш, Румунія), інформує “Галка”.

“Дане питання має стратегічне значення для розвитку області. Це стане передумовою для відкриття трьох гірськолижних курортів із розрахунковою вартістю інвестицій 329 мільйонів гривень. У свою чергу це сприятиме збільшенню туристів на Прикарпатті. Очікується створення близько 10 тисяч робочих місць”, – пояснив перший заступник голови облради Василь Гладій.

Також передбачено будівництво дороги до пункту пропуску на українсько-румунському кордоні Шибене Верховинського району. За попередніми розрахунками, вартість будівництва складає більше одинго мільярда гривень. В обласній раді планують на це залучити кошти з державного бюджету – ресурсів місцевого не вистачить.

За дане звернення проголосували 68 депутатів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...