В обласній спілці учасників АТО – новий керівник

Автор: Турій Роман

15 Лип, 2019 16:47

В обласній спілці учасників АТО – новий керівник

Андрій Долик склав свої повноваження голови обласної спілки учасників АТО. 

Про це боєць війни на Сході особисто повідомив у Фейсбуці, пише “Галка”.

“Від себе хочу подякувати всім побратимам та посестрам, які впродовж чотирьох років підставляли плече в нелегкій боротьбі з бюрократичною системою. Я зміг здолати разом з вами пліч-опліч цей шлях.
Зараз я бажаю наснаги в роботі людям, які перейняли естафету в боротьбі за нову Україну – новообраному голові правління ГО “ОСУ АТО” Тарасу Кузю та заступнику з ребілітації та охорони здоров’я Ігору Дільному.
Моя особиста позиція залишається незмінна. Боротьба продовжується. Слава Україні!!”, – написав Долик.

Журналістці “Галицького кореспонденту” новий керівник Тарас Кузь (на фото) розповів, з якими планами та ідеями рухатиметься далі.

“У першу чергу будемо продовжувати роботу, яку ми спільно з Андрієм розпочали. Ми започаткували соціальні проєкти,  долучилися до проєктів міської асоціації. Найбільша ціль – це відкриття реабілітаційного центру на вулиці Новій,19. Ми взяли на себе зобов’язання допомогти хлопцям, тому одним з перших наших завдань буде довести центр до кінця. Наразі йдуть ремонтні роботи. Ситуація така, що допомога припинилася, і це все хлопці роблять своїми руками. Ігор Дільний, заступник з реабілітації та охорони здоров’я, – є головою проєкту. На сьогодні у нас дуже багато хлопців, які на Сході несуть службу, які боронять наш спокій. Тому нам треба підготувати фундамент, щоб мінімізувати їхні негативні спогади, коли вони повернуться, щоб легше могли увійти в соціум”, – каже новий очільник.

Крім того, керівник спілки зазначив, що не забуває й про земельні та квартирні питання, а також питання щодо соціального забезпечення та пільги. Організація планує провести концерт по збору допомоги, спільні відпочинки, зокрема – сплав по Дністру. Мають намір провести й тренувальні виїзди з хлопцями, щоб не забували навички у стрільбі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry