В обласному комісаріаті розповіли, де на Прикарпатті найбільше охочих ставати контрактниками

Автор: Людмила Баран

12 Apr, 2017 13:30

В обласному комісаріаті розповіли, де на Прикарпатті найбільше охочих ставати контрактниками

Найкраще виконали план із набору на контрактну службу у війську в Івано-Франківську, Надвірнянському, Галицькому та Косівському районах.

Читайте також: У 2016 контракт зі Збройними силами уклали вже понад 800 прикарпатців

За січень-березень контракт на військову службу уклали 295 прикарпатців. Завдання виконали на 92%. Про це йшла мова 12 квітня набрифінгу в обласному військовому комісаріаті.

Назар Камець, старший офіцер відділу призову, повідомив, що більшість контратників відбравилися на службу у частинах, які розташовані у західних областях.

“Основним критерієм є розташування, людям важливо, де вони будуть жити”, – зауважив Камець.

Спочатку контрактників направляли у навчальні центри-  у таких містах, як Десна, Старичів, Полтава, Миколаїв, Житомир, залежно від спеціальності.

Згідно з новим рішенням Генштабу Збройних сил, у другому кварталі контрактників, які були учасниками бойових дій та зараховані до оперативного резерву першої черги, з військових комісаріатів відразу направлятимуть до військових частин.  А до навчальних центрів скеровуватимуть тих, хто не проходив військової служби або був давно, тих,хто проходив строкову службу, але не був мобілізованим, жінок.

Володимир Ярмощук, обласний військовий комісар, додав, що  минулого року область займала останні місця в українському рейтингу за набором на контрактну службу, а наприкінці 2016-ого вийшла на перші. Це відбулося завдяки дислокації на території області 10-ої штурмової бригади. Чимало прикарпатців вирішили служити у ній.

 

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry