В області 2200 фірм виплачують зарплату нижчу мінімальної

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 09:06

Поділитись публікацією
В області 2200 фірм виплачують зарплату нижчу мінімальної

Також перевіркою виявлено 807 неоформлених найманих працівників.

За даними ГО Міндоходів в Івано-Франківській області, понад 900 суб’єктів господарювання, які отримали дохід у минулому році понад 1 млн. грн., мають до шести офіційно оформлених найманих працівників. Це при тому, що їхні виробничі процеси, які також вивчаються податківцями, вимагають значно більшої кількості працюючих.

Крім того, за квітень поточного року встановлено, що понад 2200 юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виплачують своїм офіційно оформленим працівникам заробітну плату нижчу від законодавчо встановленого мінімуму.

Впродовж цього часу проводились перевірки з питань дотримання фізичними особами – підприємцями та юридичними особами вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб, в ході яких виявлено 807 неоформлених найманих осіб.

Протягом поточного року 327 юридичних та 446 фізичних осіб-підприємців підвищили рівень заробітної плати своїм найманим працівникам, з якої додатково надійшло 229,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

В цілому погашено заборгованість із заробітної плати на загальну суму 3,7 млн.грн. та забезпечено поступлення до бюджету 441,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.