В області не можуть поділити обов’язки з допомоги учасникам АТО

Автор: Людмила Баран

16 Лют, 2016 16:05

В області не можуть поділити обов’язки з допомоги учасникам АТО

В Івано-Франківській області діє Інформаційний центр для учасників АТО. Також нещодавно створені Центр допомоги учасникам АТО та Державна служба у справах ветеранів. Наразі у держслужбовців й активістами немає чіткого розуміння, як вони мають співпрацювати та за що відповідати.

Читайте також: Дзвони пам'яті: загиблих воїнів вшанували на Косівщині (ФОТО)

Про це йшла мова 16 лютого на засіданні комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

Володимир Веркалець, керівник Інформаційного центру учасників АТО, розповів, що ця структура працює вже 11 місяців, має відділи у районах. Центр співпрацює з правоохоронними органами, військкоматом, має гарячу лінію, на якій прийняли 1800 дзвінків. Веркалець зауважив, що робота налагоджена, просто двох працівників не вистачає на те, щоб встигнути виконати всю роботу.

Громадська активістка Наталія Сербин зауважила, що Інформаційний центр діє з ініціативи місцевої влади, у ньому працюють двоє найманих працівників. Центр з допомоги учасників АТО створений відповідно до указу президента, до нього залучено 10 волонтерів. За словами Сербин, ці дві структури фактично дублюють ті самі обов’язки.

У підсумку дискусії, депутатська комісія вирішила рекомендувати ОДА скоординувати роботу цих центрів і налагодити роботу з допомоги учасникам АТО за принципом “єдиного вікна”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...