В області недостатньо реклами контрактної служби, – заявляє військовий комісар

Автор: Людмила Баран

16 Mar, 2016 12:29

В області недостатньо реклами контрактної служби, – заявляє військовий комісар

Очільник обласного військового комісаріату Володимир Ярмощук попросив представників районного керівництва допомогти комісарам і посилити пропагування контрактної служби.

Читайте також: В Україні створили кінопутівник з локаціями для зйомок фільмів

Він виступив 16 березня на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Нагадав про перехід Збройних сил на на контракту службу та збільшення зарплати військовослужбовцям до 7-9 тисяч гривень. За його словами, щоб не відбулася сьома хвиля,  треба спрямувати зусилля на залучення прикарпатців до контрактної служби.

«Недостатньо реклами, недостатньо біл-бордів, – заявив Ярмощук. – Два-чотири біл-борди мають бути у видних місцях у кожному райцентрі, щоб люди бачили».

Комісар повідомив, що в області у 2013 році було призвано 118 контрактників, 2014 року – 168, 2015 року – 267. А з 1 лютого 2016 року вже призвали 221 особу на контрактну службу.

«Наше завдання на перший квартал призвати 550 осіб», – сказав Ярмощук.

Він розповів, що найгірша ситуація у Рожнятівському і Надвірнянському районах – люди не хотіли йти до війська ні під час обовзякової мобілізації, ні зараз на контрактну службу. Найбільше охочих служити за контрактом знайшлося у Коломиї, Івано-Франківську та Верховині.

Також Ярмощук розповів, що у комісаріатах області є 35 вакантних посад, але кандидатів на службу не можуть знайти. Навіть у Тисмениці, під Івано-Франківськом, шукають на роботу з високою зарплатнею чотирьох солдатів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry