В області подешевшали яйця, свинина та сир, подорожчали – хліб, фрукти й молоко

Автор: Костинюк Олександр

17 Бер, 2020 16:10

В області подешевшали яйця, свинина та сир, подорожчали – хліб, фрукти й молоко

За даними Державної служби статистики, споживчі ціни в лютому 2020 року, порівняно із січнем, в Україні загалом та в Івано-Франківській області зокрема знизилися на 0,3%.

На споживчому ринку області в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 20,3%) подешевшали яйця, інформує “Галка” з посиланням на Головне управління статистики в області.

На 7,7–0,3% знизилися ціни на м’ясо птиці, соняшникову олію, свинину, сир і м’який сир (творог), безалкогольні напої, кисломолочну продукцію, масло.

Водночас на 4,4–0,4% подорожчали маргарин, риба та продукти з риби, рис, сало, сметана, макаронні вироби, хліб, фрукти, молоко, продукти переробки зернових, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,7%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,0% відбулося в основному за рахунок зниження цін на природний газ на 12,2%. Разом з тим відбулося підвищення тарифів на водопостачання на 19,1%, каналізацію – на 12,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,5% в основному спричинено подорожчанням проїзду в залізничному пасажирському транспорті та автомобілів на 1,9% відповідно. Водночас на 1,1% подешевшали паливо та мастила.

У сфері відпочинку і культури ціни зросли на 3,4% за рахунок підвищенням плати за кабельне телебачення на 27,9%, подорожчання послуг кінотеатрів – на 8,9%, туристичних послуг – на 7,7%.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...