В області розпочався сезон полювання

Автор: Людмила Баран

13 Aug, 2014 09:59

В області розпочався сезон полювання

На Івано-Франківщині у суботу, 9 серпня, відкрито сезон полювання на пернату дичину.

Державна екологічна інспекція області нагадує, що згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  потрібно мати  документи на право полювання.

Такими є: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої  дичини  і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка), дозвіл на право користування вогнепальною мисливською  зброєю, а також паспорт  на  собак  мисливських  порід, інших ловчих звірів і птахів.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або  перенесення  продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

З відкриттям сезону полювання фахівці Державної екологічної інспекції спільно з працівниками обласного управління лісового та мисливського господарства та правоохоронцями приділятимуть  посилену увагу контролю за дотриманням правил полювання та пожежної безпеки. На територіях мисливських угідь області проводитимуться рейдові перевірки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry