В області розпочався сезон полювання

Автор: Людмила Баран

13 Aug, 2014 09:59

Поділитись публікацією
В області розпочався сезон полювання

На Івано-Франківщині у суботу, 9 серпня, відкрито сезон полювання на пернату дичину.

Державна екологічна інспекція області нагадує, що згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  потрібно мати  документи на право полювання.

Такими є: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої  дичини  і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка), дозвіл на право користування вогнепальною мисливською  зброєю, а також паспорт  на  собак  мисливських  порід, інших ловчих звірів і птахів.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або  перенесення  продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

З відкриттям сезону полювання фахівці Державної екологічної інспекції спільно з працівниками обласного управління лісового та мисливського господарства та правоохоронцями приділятимуть  посилену увагу контролю за дотриманням правил полювання та пожежної безпеки. На територіях мисливських угідь області проводитимуться рейдові перевірки.