«В області треба вирівнювати туристичний акцент», – Віталій Передерко

Автор: Костинюк Олександр

27 Sep, 2021 14:07

Поділитись публікацією
«В області треба вирівнювати туристичний акцент», – Віталій Передерко

27 вересня у Франківську пройшла конференція «Туристична ревіталізація: фокус на громади».

Читайте також: "Гуцульські сирні плаї": "смачні" карпатські локації об’єднають у новому туристичному маршруті

Її мета – активізувати співпрацю прикарпатських громад для обміну досвідом у сфері реалізації турпроєктів, пише «Галка».

Конференція складалася з двох частин: перша – нагородження лауреатів і переможців туристичної премії 2020 року, друга – обмін досвідом та обговорення найкращих практик розвитку туризму в області.

Начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко наголошує, що треба стимулювати громади переймати успішний досвід впровадження туристичних проєктів. На конференції Івано-Франківськ, Ворохта, Косів, Верховина та Долина презентували, чого досягнули у минулому році.

«Прикарпаття у плані розміщення туристичних ресурсів – неоднорідне. Тому головна наша мета – вирівнювати туристичний акцент. Наприклад, у Придністровських та Покутських громадах, Рогатині, Галичі утворився певний вакуум і його треба разом заповнювати. Громади мають робити апгрейд своїх територій, щоб підвищити відвідуваність», – каже Передерко.

Начальник відділу туризму додає, що кілька видів туризму в області потенційно можуть бути розвинуті, але поки недостатньо популярні: наприклад, діловий чи гастрономічний туризм.

«Щодо внутрішнього туризму, то все у нас добре; щодо в’їзного туризму, то ще треба попрацювати», – додав Віталій Передерко.

Теги: