В області відбувся фестиваль “Гірська веселка”

Автор: Людмила Баран

26 Вер, 2014 18:21

В області відбувся фестиваль “Гірська веселка”

На майдані Незалежності у Косові проведено ХІV районний молодіжний екологічний фестиваль “Гірська веселка”.

Фестиваль організований сектором у справах сім’ї, молоді та спорту і відділом освіти райдержадміністрації, а також НПП “Гуцульщина”, передає прес-служба ОДА.

Метою проведення цього традиційного заходу є формування екологічної культури молоді, підвищення рівня зацікавленості до вивчення природничих дисциплін, залучення молоді району до активної природоохоронної роботи, активізація молодіжного екологічного руху в районі.

Але особливість нинішньої “Гірської веселки” полягає в тому, що в його програму увійшла тематична виставка-конкурс “Герої не вмирають”. Вона  присвячена пам’яті полеглих під час Революції гідності та у війні, нав’язаній Росією у південно-східних регіонах України.

 Також у програмі – благодійна виставка-ярмарок художніх творчих робіт «Діти за мир, за єдину Україну”. Виручені кошти  будуть передані для учасників АТО із Косівщини.

Крім згаданих конкурсів були проведені фотоконкурс “Ми – твоє майбутнє, Україно”, конкурс малюнка на асфальті “Діти. Мир. Україна” та конкурс-виставка домашніх тварин.

Після закінчення фестивалю учні Косівської ЗОШ I-III ст.. № 1 завітали в державні установи із солодощами, які  продавали з метою збору коштів для АТО.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...