В області відновили зруйнований повінню 2008-ого року міст

Автор: Людмила Баран

24 Aug, 2014 18:16

Поділитись публікацією
В області відновили зруйнований повінню 2008-ого року міст

В селищі Печеніжин Коломийського району урочисто відкрили та освятили міст через річку Печеніга, який було зруйновано повінню у 2008 році. Донедавна жителі селища користувалися облаштованим тимчасово об`їздом.

“З 2008 по 2010 рік на будівництві моста було виконано 38 відсотків робіт. Але в той час фінансування відбудови цієї важливої інфраструктурної споруди зупинилося. Тільки в 2012 році з обласного бюджету було виділено кошти, які зробили можливими наші нинішні урочистості.“, – розповів печеніжинський селищний голова Ігор Довірак, передає прес-служба ОДА.

Кошторисна вартість будівництва споруди складає 5,2 мільйонів гривень. На сьогодні мостовий переїзд освячено й відкрито для користування громадян, але ще тривають берегоукріплювальні та інші завершальні роботи.

Варто зазначити, що крім створення побутових незручностей, відсутність мостового переїзду неодноразово ставала причиною дорожньо-транспортних пригод, в одній з яких загинули двоє людей.

міст печеніжин 2

Голова ОДА Андрій Троценко зазначив, що негативний вплив на втілення в життя інфраструктурних проектів створює нині перебування на території України російських терористів.

«Вірю, що скоро країна-агресор буде змушена з  ганьбою на весь світ відступити з нашої землі, забравши своїх бойовиків. І це дасть нам можливість займатися тим, чим ми насправді й повинні займатися, а саме  розбудовою економіки України в цілому й кожного населеного пункту зокрема. Ті величезні кошти, які держава витрачає на забезпечення проходження антитерористичної операції, мали би бути використані на поліпшення умов життя кожного українця», – зауважив губернатор.