В області встановили черговий монумент Тарасові Шевченку

Автор: Людмила Баран

27 Aug, 2014 12:13

Поділитись публікацією
В області встановили черговий монумент Тарасові Шевченку

У селі Камінне Надвірнянського району відкрили пам’ятник Великому Кобзарю.

Автор пам’ятника – відомий скульптор, лауреат Шевченківської премії Василь Вільшук, передає прес-служба ОДА.

“У цей буремний час для України, ми зібралися разом здійснити важливу місію – вшанувати Генія, Пророка нації Шевченка. Для кожної країни були знакові події, які зміцнювали розуміння того, що треба бути одним народом, одним цілим, щоб бути сильними і відстояти свою незалежність. Доля наша непроста. Боротьба за єдину демократичну соборну Україну ще попереду. Саме в ці дні відбувається становлення нашої нації”,- зазначив голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко.

З нагоди 23-ї річниці Незалежності України та відкриття пам’ятника Великому Кобзареві мешканців Камінне, які зробили вагомий внесок в таку благородну справу, нагородили почесними грамотами.

Після урочистої частини в сільському Будинку культури відбувся святковий концерт за участю народного аматорського хору«Первоцвіт» НД с. Микитинці. У виконанні творчого колективу звучали патріотичні пісні, пісні про Україну, ліричні та українські народні пісні-«Україно», «Молитва до Богородиці», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.