В області заблоковано під’їзд до двох населених пунктів

Автор: Людмила Баран

24 Jul, 2014 10:34

Поділитись публікацією
В області заблоковано під’їзд до двох населених пунктів

Через негоду зруйновані дороги в області.

24 липня станом на 9 год, у зв’язку з інтенсивними опадами в гірській частині області, які спостерігались 21-22 липня, на автомобільних дорогах місцевого значення відсутній проїзд до 2 населених пунктів, повідомляє прес-служба ДСНС.

Так, в Рожнятівському районі водою місцевої річки Дуба вимило 5м. дорожнього полотна перед в’їздом на автомобільний міст, який веде до села Лецівка. Автомобільний міст не пошкоджено. Через пошкодження дороги проїзд до даного населеного пункту, де проживає 420 осіб – відсутній, піший прохід по мосту забезпечено. На місці події проводиться збір комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою прийняття заходів щодо відновлення транспортного сполучення.

Того ж дня у Верховинському районі на ділянці автодороги місцевого значення між селами Біла Річка та Голошино відбувся зсув ґрунту протяжністю близько 15м., загальним об’ємом – 600 м.куб. Внаслідок зсуву відсутній проїзд до села Голошино, де проживає 300 осіб, піший прохід забезпечено.

Хід ліквідації наслідків надзвичайних подій знаходиться на контролі Управління ДСНС в області.