В області збільшилась кількість офіційно працевлаштованих осіб – податківці

Автор: Зелінська Таня

29 Жов, 2019 07:08

В області збільшилась кількість офіційно працевлаштованих осіб – податківці

У головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що в області збільшилась кількість офіційно працевлаштованих осіб.

Так, у вересні 2019 року суб’єктами господарювання працевлаштовано 10719 осіб. Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, це на 2459 осіб більше, як у серпні місяці.

Узаконення трудових прав такої кількості «тіньових» працівників стало можливим завдяки спільним заходам ДПС, Держпраці та інших контролюючих органів у напрямі детінізації ринку праці, інформує «Галка» з посиланням на ОДА.

У головному управлінні ДПС зазначають, що задля підвищення рівня заробітної плати протягом поточного року на комісії, створеній спільно з органами влади, було заслухано керівників 980 юридичних осіб та 745 підприємців. В результаті проведених заходів за 9 місяців 2019 року в бюджет додатково надійшло 0,9 млн грн єдиного соціального внеску та 0,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Окрім того, працівниками відомства перевірено 123 суб’єкти господарювання, що мали потенційні «трудові» ризики. Дані суб’єкти вже оформили трудові відносини з 159 найманими працівниками.

Податківці зазначили, що нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету, а й для громадян, позбавляючи їх законних соціальних гарантій. Виплата офіційної, прозорої зарплати створює надійний фундамент для комфортного розвитку бізнесу і сталі податкові надходження до бюджету територіальної громади, членами якої є усі її жителі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry