В Облмуздрамтеатрі відкрився новий театральний сезон (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

13 Oct, 2014 17:04

Поділитись публікацією
В Облмуздрамтеатрі відкрився новий театральний сезон (ФОТО)

Незважаючи на те, що ремонт у будівлі ще не закінчився,  Обласний академічний музично-драматичний театр імені Івана Франка розпочав 76-ий театральний сезон.

Відкриваючи цьогорічний театральний сезон 12 жовтня, глядачам презентували романтичну оперету на дві дії «Шаріка або Кохання січового стрільця», передає прес-служба ОДА.

В центрі постановки – вигадливий комічний сюжет на основі історичних подій Першої світової війни та розповіді про кохання поручника кінноти УСС Степана Балинського до мадярської дівчини Шаріки. Професійна гра акторів, мелодії Ярослава Барнича, завершальне виконання стрілецької пісні «За Україну, за її волю!» отримали щирі, довготривалі овації поціновувачів театру.

Глядачі дивилися виставу  в оновленій глядацькій залі. За словами директора театру  Ростислава Держипільського, перша черга робіт з реконструкції мистецького закладу завершилася. У залі замінили покриття на підлозі та встановили нові крісла. Найближчим часом також планують ввести в експлуатацію автономну газову котельню.