В облраді пригрозили департаменту охорони здоров’я прокуратурою через “задорогі” концентратори 

Автор: Зелінська Таня

16 Кві, 2021 12:01

В облраді пригрозили департаменту охорони здоров’я прокуратурою через “задорогі” концентратори 

Облрада хоче звернутися в правоохоронні органи через “задорогі” кисневі концентратори, які придбав департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.  

Читайте також: Від початку пандемії 177 прикарпатських медиків підхопили COVID-19 на роботі. Загалом захворіло - 1806

Про це йшлося 16 квітня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, інформує “Галка”.

На комісії розглядали питання про отримання медичної субвенції у розмірі 60 мільйонів гривень. Частину коштів планують витратити на закупівлю концентраторів.

Заступник голови обласної ради Микола Палійчук нагадав, що у березні комісія вже витратила 9,2 мільйона гривень на концентратори за нібито завищеною ціною.

“Тоді закупили кисневі концентратори за завищеною ціною – по 42 тисячі гривень за штуку, коли їх можна було закупити за 36 тисяч гривень”, – говорить Палійчук.

Він наголосив, що вони не збираються залишити цю ситуацію, а планують звернутися до прокуратури та правоохоронних органів.

Голова обласної ради Олександр Сич зазначив, що на сесії обласної ради департамент має доповісти про витрачання цих коштів.

“Ви витратили на концентратори 9,2 мільйона гривень без погодження з жодною комісією обласної ради. За це потрібно доповідати… Будь-яка комісія може терміново зібратися, ми розуміємо, що зараз “ковід” і потрібно працювати!”, – сказав Сич.

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко розповів, що згадані кошти вже освоєні. На них закупили та роздали медичним закладам 115 кисневих концентраторів та два апарати ШВЛ.

“Цього разу ми плануємо опитувати медичні заклади та направляти до них концентратори за потреби. Зараз дуже багато людей після коронавірусу мають ускладнення з диханням. Відповідно це питання будемо погоджувати на комісіях обалсної ради”, – говорить Дмитренко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...