В очікуванні виборів: Доній і Романюк обмінялись звинуваченнями

Автор: Турій Роман

02 Sep, 2014 07:49

Поділитись публікацією
В очікуванні виборів: Доній і Романюк обмінялись звинуваченнями

Народний депутат Олесь Доній, який переміг на мажоритарному окрузі із центром в Коломиї, останнім часом часто буває на окрузі. Він навіть з нагоди 1 вересня відвідав святкову лінійку у Коломийському педагогічному коледжі.

Читайте також: Арбітриня із Франківська - найкраща суддя Першої ліги з футболу

Саме там політик сказав про те, що був активним учасником Майдану, ба навіть більше, виносив поранених з Інститутської 20 лютого (коли був масовий розстріл патріотів).

У ці слова не повірив депутат обласної ради Юрій Романюк. Він заявив, що шукає «свідків Ієгови», які зможуть підтвердити інформацію про перебування Донія 20 лютого на Інститутській.

Разом з тим, уже 2 вересня, Доній звинуватив Романюка в тому, що він оббріхує його. За його словами, він не їздить населеними пунктами округу, бо то вибори. Доній відзначає, що позачергові вибори до поїздок не мають жодного відношення.

«Один з місцевих політиків(який заліпив всю Коломию білбордами зі своїм прізвищем) за цей виступ почав мене оббріхувати. Написав, який я, бачте, гад, який стверджує, що “на Інститутській виносив поранених студентів”…. Ну, як так можна брехати? Ну, нічого святого у людини нема. Цього ж майбутнього кандидата навіть на цій лінійці в Педколеджі не було, ну, як він міг оббріхувати, вплітаючи у свою передвиборчу боротьбу жертв на Інститутській? Я розповідав про Дмитра Глушенка, який там був на Інститутській і вказував мені на шапку з мізками вбитого, якого вони щойно прибрали, і не давав мені йти далі по Інститутській. Мені прикро, що у людей в передвиборчому запалі нема нічого святого», – відзначив Доній.