В ОДА представили нового директора департаменту охорони здоров’я (ФОТОФАКТ)

Автор: Костинюк Олександр

29 Вер, 2020 11:04

Поділитись публікацією
В ОДА представили нового директора департаменту охорони здоров’я (ФОТОФАКТ)

29 вересня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівник апарату ОДА Роман Маланій офіційно представили призначеного директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка.

Читайте також: Оновлену "швидку" отримав онкологічний центр у Франківську (ФОТО)

У вітальному слові посадовці побажали новому очільнику департаменту охорони здоров’я плідної праці та високих результатів, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку департаменту.

Довідково. Ігор Дмитренко – 35-річний доцент кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету та заступник головного лікаря медичного центру ТзОВ “Альтмед”.

У 2008 році Дмитренко закінчив Івано-Франківський державний медичний університет за спеціальністю “Стоматологія”, отримав ступінь магістра з медицини.

У 2017 році закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування та за спеціальністю “Право”, спеціаліст з права. У 2013 році Дмитренку присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук, у 2015 році – присвоєно вчене звання доцента кафедри ортопедичної стоматології. Відтоді Дмитренко перебуває на посаді доцента Івано-Франківського національного медичного університету, а за сумісництвом – заступник головного лікаря медичного центру ТзОВ “Альтмед”.