В ОДА відповіли про завужену дорогу, пісок та асфальт у мокрий сніг на набережній Стефаника

Автор: Турій Роман

09 Dec, 2014 19:10

Поділитись публікацією
В ОДА відповіли про завужену дорогу, пісок та асфальт у мокрий сніг на набережній Стефаника

На засіданні робочої групи міськвиконкому, яке відбулося 9 грудня, її члени заслухали інформацію про ремонт набережної імені Стефаника.

Читайте також: Пропоную політичні амбіції відкласти як мінімум до весни, сказав Гончарук про розмови навколо набережної Стефаника

Тут повідомили – відхилень від проекту реконструкції вулиці в частині ширини дороги, який був замовлений ще Управлінням капітального будівництва МВК Івано-Франківська – немає. Про це запевнив заступник начальника Департаменту капітального будівництва Івано-Франківської ОДА Роман Пацак.

Також він повідомив “Галці” – інформація про те, що основою дорожнього полотна може бути пісок – не відповідає дійсності. Дана спеціальна суміш складається з перемелювання попереднього шару асфальту, спецсуміші С-7 та 4% цементу, з додаванням води. Фото- та відео матеріали, які надійшли на адресу “Галки”, важає Пацак, показують крихкий відвал основи, який не змочував ресайклер, оскільки він знаходиться за межами бордюру та асфальту.

Водночас Роман Пацак визнав – у понеділок 8 грудня, незважаючи на найгірші погодні умови від часу початку ремонту набережної імені Стефаника, там завершували прокладку основного шару асфальтру. Та будівельник запевнив – температура асфальту (близько 160 градусів С) дозволяє вистелення дороги при такій погоді.

За словами Пацака, офіційної церемонії відкриття набережної поки не планується.

Теги: