В Одесі клуб «Ібіца» перерахував 100 тисяч гривень на потреби українських силовиків

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 17:00

Поділитись публікацією
В Одесі клуб «Ібіца» перерахував 100 тисяч гривень на потреби українських силовиків

В Одесі нічний клуб “Ібіца”, в якому 3 серпня відбувся скандальний концерт співачки Ані Лорак, перерахував 100 тис. грн на потреби українських силовиків.

Фотокопію квитанції про перерахування коштів розмістив на своїй сторінці в Facebook активіст Марк Гордієнко,  передає  УНІАН.

У платіжному документі значиться, що 4 серпня від «ТОВ «Ультра» – кафе «Ібіца», вчинив даний платіж до фонду сприяння територіальної безпеки «Сила єдності».

«Гроші йдуть до спецфонду, який їх і буде розподіляти. Я і моя структура, до цього фонду не маємо ніякого відношення. Я не виправдовуюся, я засмучений, що сьогодні наш госпіталь забитий тяжко пораненими, знову надійшли… Реанімація забита… А патріоти, задоволені, що своєю поведінкою зірвали акцію, яка принесла б місту спокій, славу і гордість… А так, сором… А ми завтра, знову підемо шукати, просити і умовляти, тому що за нашими діями життя людей», – написав Гордієнко.

Крім того, Гордієнко написав, що трапилося біля «Ібіци» – провокація, в якій «дурнів розіграли на темі патріотизму», а також «великі дяді» хочуть таким чином дискредитувати начальника Головного управління МВС в Одеській області Івана Катеренчук та голову Одеської обласної державної адміністрації Ігоря Палицю.