В Одесі провели незвичайну акцію на підтримку армії

Автор: Турій Роман

13 Aug, 2014 10:33

Поділитись публікацією
В Одесі провели незвичайну акцію на підтримку армії

На одеському пляжі «Золотий берег» пройшла мистецька акція, під час якої перехожі ставали моделями боді-арту. Вилучені кошти будуть використані на потреби АТО.

Таким чином, одеський художник Святослав Лаврусенко та його друзі збирали кошти на допомогу бійцям, які перебувають в зоні АТО та постраждалим.

2

Один з організаторів акції, художник Святослав Лаврусенко розповів як усе було на своїй сторінці у Facebook: «Відбулась чергова наша акція, навіть дуже вдало! Цього разу був боді-арт, на здивування адміністрація нам дала добро на проведення акції. Спека була неймовірна: багато хто навіть згоріли, так як стояли вісім годин на сонці.

Нас було шість волонтерів, кожен намагався як міг, і це чудово, так як ми всі зібралися за одну ідею – допомогти армії в зоні АТО. Було дуже весело та особливо без провокаторів, хворих людей в рахунок не беремо, гріх на хворих ображатися. Ми зібрали: 615 гривень, завтра кинемо на рахунок і того у нас вже 805 гривень! Спасибі всім, нашому фотографу, небайдужим людям, за довіру і віру в нашу справу! Слава Україні! »

боді арт