В одній будівлі три дільниці: як голосують в школі №19 (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

21 Jul, 2019 16:29

В одній будівлі три дільниці: як голосують в школі №19 (ФОТО)

В Івано-Франківську сьогодні функціонують установи, у яких працюють одразу по три дільниці. До прикладу, це школи №24, №15 та №19.

“Галка” відвідала ЗШ №19 аби поцікавитися, чи важко голосувати виборцям та працювати представникам ДВК у цей день.

Голова виборчої дільниці  №260902 Лідія Храбатин  розповіла, що голосувати тут почали вчасно, а самі виборці та члени комісії у позитивному настрої. Всі тихі та толерантні, каже жінка.

“У 7:15 було перше засідання, я сказала спостерігачам, аби перевірили, чи є всі скриньки, чи усі пломби на місці. Ніяких зауважень не було, то ж оформили контрольні листи. Вже у 7:40 ми кинули у скриньки контрольні листи, опечатали їх і о 8:00 розпочали голосування. Все тихо, спокійно, люди голосують, щоправда вранці було дуже мало людей, а після 10 вже більше голосувальників. Але то зрозуміло – хто до церкви пішов, хто ще спав. Люди дуже спокійно та толерантно відносяться, всі тихі, ніяких проблем чи інцидентів у нас не виникало “, – каже голова виборчої дільниці  №260902  Лідія Храбатин.

На даний час (14:00) на цій дільниці проголосували 575 виборців, вибірка складає 27%, очікують 45% явки.

Голова виборчої дільниці  №260903 Тарас Мелінишин розповів, що люди голосують динамічно, конфліктів немає, проте хотів би, аби на ДВК було 18 членів, а не 14.

” У нас на виборчій дільниці всіх виборців 2360, станом на 12 годину було 326. На даний час я бачу, що народ голосує динамічно, це я бачу суто по потоку людей, а детільніше вже буде відомо за підрахунками. Звісно, ми всі може б хотіли голосувати вдома, за допомогою комп’ютера. Хоч це все жарти, так то все добре.

Наразі на дільниці конфліктних ситуацій немає, а якщо виникають якісь запитання – члени ДВК пояснюють людям норми законодавства, багато комунікують.

“До слова, можемо сказати, що ми незадоволені, адже читаємо законодавство і знаємо, що на таких великих виборчих дільнцях, як наша, має бути від 14 до 18 людей. У нас є 14, якби було більше – було б легше, менше обов’язків, більше часу на виконання обов’язків. Не можу сказати, що ми не справляємося. Навпаки, справляємось і нам дуже комфортно працювати, проте хотілося б щоб це було чесно, за законом 18 людей”, – каже голова виборчої дільниці  №260903 Тарас Мелінишин.

Голова виборчої дільниці №260900 Світлана Мельник  розповіла, що у другій половині дня очікують більше людей, які повернуться з церви.

“Проголосували (станом на 12 годину) 291 людина. Явка низька, могло б і більше людей бути. На другу половину дня очікуємо, що прийде більше старших людей, які повертаються з церкви. В нас все спокійно, ніяких порушень не було”, – каже голова виборчої дільниці №260900 Світлана Мельник.

 

Нагадаємо, сьогодні виборчі дільниці працюватимуть до 20:00.

Читайте також: Ранні пташки. Як голосують у приміських Вовчинцях (ФОТО)

Старші люди активізувалися, а молодь не приїхала. Як голосують у франківській школі та студентському гуртожитку (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry