В одній із шкіл Франківська батьки написали скаргу на вчительку, яка називала їхніх дітей “уродами” (АУДІО)

Автор: Борис Марія

01 Гру, 2015 09:15

Поділитись публікацією
В одній із шкіл Франківська батьки написали скаргу на вчительку, яка називала їхніх дітей “уродами” (АУДІО)

30 листопада у Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 відбулися збори батьків учнів 10-А класу.

Читайте також: Представники громад з трьох областей навчилися енергоменеджменту на Прикарпатті (ФОТО)

Ініціювали захід батьки, які довідалися про неетичну на їх думку поведінку вчительки  англійської мови Мельничук Наталії Юріївни, педагога на пенсії, яка продовжує вчити дітей. Освітянка у розмовах з учнями часто грубо висловлювалася, обзивала школярів та не пускала на урок через 5-хвилинне запізнення. Один із таких моментів записав на диктофон десятикласник.

У аудіозаписі чуємо, як Наталія Юріївна не дозволила сидіти учню в куртці у холодній аудиторії й сказала:

“Дибільйо, а ще щось з себе показує, що воно розумне. Добре, що природа дала, вибачте, смазливий фейс… Уродін нарожали тут, свої закони встановлюють”.

Батьки розповіли про цю ситуацію класному керівникові та заступнику директора школи. Вони зауважили, що спочатку захищали вчительку, думали, що діти перебільшують, але після прослуховування запису терпець увірвався. Батьки обурені, що замість написати зауваження у щоденнику, повідомити класному керівнику, директору, чи сказати батькам про некоректну поведінку учня, вчителька систематично ображає дітей. Як наслідок, 10-А клас не хоче відвідувати її уроки.

“Педагогічна майстерність полягає в тому, щоб не піддаватись на провокації. Вона має вміти володіти собою для того, щоб цю ситуацію розрядити, а не починати. А що вийшло? Вона вже веде урок, читає англійський текст і знову її пробиває “понаражали тут уродів”. Це що таке?”, – прокоментувала мама десятикласниці й зауважила, що така поведінка свідчить про професійне “вигорання”.

На збори запросили також Наталію Юріївну, яка вчить англійську мову 10-А клас з початку поточного навчального року. Вона сказала батькам, що у їхніх дітей проблеми з оцінками та знанням англійської мови. Також десятикласники запізнювалися й прогулювали уроки, за що вона їм ставила одиниці. На зауваження про те, що батьки зібралися не про оцінки говорити, а про її манеру спілкування з дітьми, пані Наталя сказала:

“Якщо я вас образила як батьків, як людей, пробачте. Я своєї вини в тому не бачу. Вони мене спровокували на початку уроку. Все було спеціально зроблено, бо навіть ніхто не сів. Вони стояли і всі посміхалися”, – сказала педагог.

Вона сказала, що є строгою та вимогливою, але не агресивною.

Тож батьки підписали скаргу на дії педагога, адже вони вважають, що така поведінка принижує гідність й негативно впливає на психологічний стан дітей.

“Вважаємо, що Мельничук Наталія Юріївна, як педагогічний керівник, порушує закон, не виконує покладені на неї обов’язки та не відповідає вимогам, що встановлені до педагогів”, – йдеться у скарзі.

Батьки просять замінити даного педагога й притягнути її до відповідальності.
Звернення мають зареєструвати й розглянути впродовж місяця.

Теги: