В одному з міст області порушують права дітей на літній відпочинок

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 09:49

Поділитись публікацією
В одному з міст області порушують права дітей на літній відпочинок

У Коломиї прокуратура виявила, що посадовці не виділили достатню кількість коштів на оздоровлення дітей.

 Рішення сесії Коломийської міської ради передбачало виділити 200 тисяч гривень для придбання путівок для оздоровлення дітей у літній період 2014 року. З усієї суми зазначених коштів на оздоровлення дітей на весь літній період виділено лише 80 тисяч гривень, з яких 72 тисячі вже використано. Тож для забезпечення дітей путівками упродовж липня-серпня  заплановано використати мізерну суму – 8 тисяч гривень.

В результаті цього, станом на 26 червня поточного року із 63-ох дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи жодну дитину санаторно-курортними путівками не забезпечено. Не отримали путівки  29 дітей-сиріт і діти позбавлених батьківського піклування та 12 дітей, які перебувають на обліку  Служби у справах дітей, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, встановлено, що із 617 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей оздоровлено лише 58.

Водночас, всупереч вимогам законодавства, у пришкільних таборах, створених при навчальних закладах м. Коломия, харчуванням дітей не забезпечено, а заплановані заходи не проведено.

За результатами перевірки міжрайонною прокуратурою внесено подання міському голові  з вимогою вжити невідкладних заходів для забезпечення належного фінансування оздоровлення та відпочинку дітей, притягнути до відповідальності осіб, з вини котрих допущені вказані порушення.  Прокурорські перевірки на вказаному напрямку тривають.