В онкодиспансері запрацював кабінет телемедицини

Автор: Людмила Баран

08 Лип, 2016 15:01

В онкодиспансері запрацював кабінет телемедицини

В Івано-Франківському обласному клінічному онкологічному диспансері почав працювати кабінет телемедицини.

Встановлене там обладнання, придбане за спонсорські кошти, дозволить медикам закладу в режимі онлайн консультуватися з колегами інших профільних установ, що покращить якість медичного обслуговування, пише Департамент Охорони Здоров’я .

«Ми працюватимемо над тим, щоб наші хворі змогли консультуватися в Національному інституті раку, – розповів заступник головного лікаря онкодиспансеру з медичної частини Святослав Цибран. – Також плануємо налагодити контакти з інститутами нейрохірургії, урології, ендокринології. За цим – майбутнє».

Одночасно, за словами лікаря, фахівці онкологічного диспансеру матимуть змогу в особливо складних ситуаціях, які потребують оперативного реагування, спілкуватися з медиками у районах області, обираючи найбільш ефективний спосіб надання допомоги. Всі консультації, які проводитимуться в межах України, для пацієнтів будуть безкоштовними.

Розвиток телемедицини є перспективним для онкодиспансеру, впевнений Святослав Цибран, і зможе удосконалити процес лікування понад 22 тисяч прикарпатців, які наразі перебувають на обліку в закладі, а також підвищити якість оперативних втручань. Щороку фахівці диспансеру проводять в середньому 2,5 тисячі операцій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...