В Опришівцях зведуть житловий комплекс з 14 будинків (ПРОЄКТ)

Автор: Костинюк Олександр

01 Жов, 2019 15:42

В Опришівцях зведуть житловий комплекс з 14 будинків (ПРОЄКТ)

У мікрорайоні Опришівці поблизу школи №6 ім. Івана Ревчука будують групу багатоквартирних будинків. 

Читайте також: Будинок почав розколюватися: на Тарнавського взялися реставрувати пам'ятку (ФОТОФАКТ)

Про це йшлося першого жовтня на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

Зокрема розглянули детальний план території для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків в межах вулиць Отця І. Блавацького – П. Полуботка – Січинського в Івано-Франківську.

Замовник: товариство з обмеженою відповідальністю “Оселя – ІФ Девелопмент”, товариство з обмеженою відповідальністю “Маркус”.

Розробник проєкту Петро Гаврищук говорить, що житловий комплекс буде знаходитися у південній частині міста. Площа земельної ділянки – 4,3 гектара. На цій території планують звести восьмиповерхові будинки, де перші поверхи будуть для громадського призначення. Загалом буде 14 будинків, 803 квартири.

“Тут облаштують дитячі та спортивні майданчики, а також алею, яка буде йти через весь район. Плануємо звільнити район від транспорту, створити гостьову парковку, а інші машини винести на земельну ділянку суміжну з даним районом”, – каже Гаврищук, інформує “Галка”.

За словами розробника, проєкт добре вплине на розвиток мікрорайону Опришівці.

Член містобудівної ради Володимир Ідак зазначив, що він буде голосувати проти цього питання. Адже не можуть вирости багатоповерхівки біля малих будинків. Максимум, що може бути – чотириповерхівки.

Заступник керівника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Артур Прокіпчук підсумував, що варто трохи змінити ДПТ. Мовляв, треба допрацювати об’їзди та під’їзди до будинків, створити паркінг, подумати над зменшенням поверховості будинків, передбачити дошкільний заклад, передбачити майданчик для вигулу собак тощо.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...