В останній грі року футболісти “Прикарпаття” не змогли уникнути домашньої поразки (ВІДЕО)

30 Лис, 2020 19:35

У поєдинку 16-го туру Першої ліги Прикарпаття в Івано-Франківську на стадіоні Рух приймало Гірник-Спорт.

В команді з Івано-Франківська стався справжній прецедент, пов’язаний з коронавірусом. Команда в повному складі здала позитивні тести і відправилась на ізоляцію, але після того, як Прикарпаття звернулося в іншу лабораторію, то всі раптово виявилися здорові. Єдина втрата підопічних Руслана Мостового – дискваліфікований півзахисник Владислав Семотюк. Гірник-Спорт підійшов до матчу на четвертій позиції, а Прикарпаття – на 14-му місці, але з поєдинками в запасі.

Команди бадьоро почали матч і не стали затягувати з першим голом. Після подачі кутового від Батюшина у власному штрафному підіграв собі рукою Роман Кузьмин, а арбітр зустрічі Клим Заброда призначив пенальті. До точки підійшов Юрій Батюшин, який виконував корнер, і впевнено переграв Андрія Новака, пробивши в протилежний від воротаря кут. 1:0 для Гірника-Спорт.

Не можна сказати, що Прикарпаття відразу ж здалося під натиском більш сильного опонента, адже команда Руслана Мостового все ж створювала свої моменти, хоч і не дуже небезпечні: після подачі зі штрафного міг замкнути м’яч в сітку воріт Жмурка Віталій Пархуць, але не дотягнувся до м’яча, а в середині першого тайму Карась мало не зрізав м’яч у власні ворота після навісу Кузьмина, але воротар підстрахував.

Гірник-Спорт хоч і володів ініціативою, але розслабитися з таким чіпким опонентом команді Жабченка не вдавалося аж до 34-ї хвилини, коли був забитий другий м’яч у ворота команди з Івано-Франківська. Захист господарів допустив справжню “навалу” на свої ворота – Андрій Новак впорався з ударом Твердохліба з позиції один на один, але другим темпом м’яч знову дістався Дмитру після скидки головою Батюшина, і на цей раз він вже не схибив, надіславши круглого в сітку – 2 :0. Прикарпаття швидко могло відіграти один м’яч, але Роман Кузьмин потрапив в штангу з меж штрафного, а потім після навісу Януша Цюцюра бив головою – в сантиметрах від штанги пролетіла сфера.

Початок другого тайму вийшов вогненним – Прикарпаття заробило пенальті в абсолютно такому ж стилі, як це зробили гравці Гірника-Спорт в першій половині. Після подачі кутового Олександр Петрусенко виставив руку і завадив польоту м’яча, після чого Заброда вдруге в матчі вказав на точку. До одинадцятиметрової позначки підійшов Роман Барчук, спокійно покотив м’яч у нижній кут воріт Романа Жмурка, який стрибнув до іншої штанги. 1:2 – надихаючий старт другої половини для команди Руслана Мостового.

Другий тайм дійсно проходив більше під акомпанемент атак Прикарпаття, хоч і назвати їх дуже вже небезпечними важко. Гірник-Спорт не надто часто ходив до чужих воріт, що не виглядало як гра команди, яка судячи за попередніми результатами претендує на підвищення в класі. Ближче до кінця матчу і зовсім почалося затягування часу, за що навіть воротар гостей Жмурко отримав жовту картку. На 80-й хвилині варто відзначити дійсно відмінний удар в дальній кут Романа Борисевича – сейв кіпера врятував команду з Горішніх Плавнів.

В підсумку з великими труднощами, але все ж Гірник-Спорт везе із Івано-Франківська три очки і перериває серію з трьох поразок поспіль. Команда Ігоря Жабченка йде на зимову перерву на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги, а Прикарпаття перебуває прямо над зоною вильоту, випереджаючи лише Авангард та Кристал. В той же час сьогоднішнім господарям матчу належить провести пропущені через коронавірус матчі, після чого підопічні Мостового можуть поліпшити своє становище, пише Sport Arena.