В Отинії за порушення ПДР зупинили водія — мав ознаки сп’яніння й невідому речовину (ФОТОФАКТ)

Автор: Застава Максим

28 Nov, 2023 20:11

Поділитись публікацією
В Отинії за порушення ПДР зупинили водія —  мав ознаки сп’яніння й невідому речовину (ФОТОФАКТ)

Патрульні за порушення правил дорожнього руху зупинили водія. У 26-річного чоловіка були ознаки сп’яніння та ймовірно наркотичні речовини.

Про це пише “Галка” з посиланням на патрульну поліцію.

“Патрульні помітили в останнього ознаки сп’яніння. Пройти освідчення водій відмовився.

Крім того, інспектори виявили у водія згорток з речовиною невідомого походження, зовні схожою на наркотичну”, – йдеться у повідомленні.

Чоловіка правоохоронці затримали, а невідому речовину направили на дослідження. Автомобіль евакуйовано.

На водія патрульні склали протокол за статтею про керування в стані сп’яніння.

“Галка” писала про відповідальність за керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Відтак за перше таке порушення або відмову від проходження відповідного огляду на водія очікує штраф у 17 тисяч гривень із позбавленням права керування на рік.

За повторне порушення протягом року штраф збільшується удвічі. Крім того, позбавлення права керування на три роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

За третє аналогічне порушення протягом року штраф зростає до 51 тисячі гривень. Разом з тим водія позбавляють права керування на 10 років та конфіскують транспортний засіб, або адмінарешт на 15 діб із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.

Якщо водій вирішив вжити алкоголь або наркотики після зупинки правоохоронцями, на нього чекає штраф у 34 тисячі гривень. Або адміністративний арешт на 15 діб із позбавленням права керування на три роки.