В Печеніжині розвивають жіноче підприємництво (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

12 Nov, 2023 14:29

Поділитись публікацією
В Печеніжині розвивають жіноче підприємництво (ФОТО)

У Печеніжинській громаді  завершується робота над реалізацією проєкту “Самозайнятість як шлях до фінансової незалежності жінок Печеніжинської громади”, що реалізовувався протягом серпня 22 – лютого 23.

Про це Галку інформують організатори проєкту.

18 листопада 22 року у Печеніжині розпочався триденний “Хакатон із жіночого підприємництва”. До нього долучилися 14 жінок – це представниці бізнесу, самозайняті особи, жінки ВПО та школярки.

Попри відключення електроенергії минулого року, учасниці активно працювали. У команди об’єдналися жінки, що вже мали підприємницький досвід і новачки. В результаті було напрацьовано 10 нових бізнес-ідей. 

А вже у лютому п’ять команд представили свої проєкти на великому пітчингу. Серед них були: вирощування квітів у теплиці, швейний цех з пошиття суконь з ручним розписом, виробництво крафтових сирів, ювелірна майстерня. Усі проєкти були успішно захищені, а проєкт «Вирощування квітів» пройшов відбір на всеукраїнський грантовий конкурс.

Також вдалося відкрити коворкінг центр для жінок с. Рунгури Печеніжинської громади. Приміщення обладнане меблями та комп’ютерним обладнанням, тут є дитячий куточок – все для того, щоб жінки мали змогу навчатися та працювати. 

 20 червня 2023 року ГО «ДІЄ» розпочали ще один проєкт за підтримки ПАКТ та уряду Канади «Сприяння започаткуванню жіночого підприємництва в Хмельницькій та Івано-Франківській областях». В рамках цього коаліційного проєкту відремонтували кімнату під швейний коворкінг. Тепер тут працює швейний коворкінг, жителі Печеніжинської громади можуть прийти й відремонтувати свій одяг в середу і п’ятницю з 11:00 до 19:00.