Потрібно 340, а є 25: Смушак назвав, скільки потрібно мільйонів на ремонт франківських доріг

Автор: Іра Блаженко

22 Тра, 2024 11:15

Поділитись публікацією
Потрібно 340, а є 25: Смушак назвав, скільки потрібно мільйонів на ремонт франківських доріг

Виділеного бюджету на утримання доріг у громаді не вистачить, аби капітально відремонтувати полотна, які потребують цього вже кілька років. Про це розповів директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.

Читайте також: Від стометрівки до Івасюка: у Франківську розпочинають роботи з облаштування доступності на нових об’єктах

Про це пише “Галка” з посиланням на “Західний кур’єр“.

На обслуговування доріг у кожному селі громади Івано-Франківська, за словами Михайла Смушака, потрібно, щоб у бюджеті була передбачено сума приблизно 340 мільйонів гривень. При виділених 25-ти комунальники можуть забезпечити тільки усунення ямковості і підсипку щебенем вулиць, де асфальту немає взагалі. 

Жодних капітальних ремонтів, будівництва нових чи реконструкцій існуючих доріг в Івано-Франківську не передбачається.

Цього року з міського бюджету на дороги виділено 25 мільйонів гривень на всю Івано-Франківську міську територіальну громаду. Хтось скаже, що це велика сума. Але, об’єктивно, це десята частина від потрібного лише для якісного проведення планових поточних ремонтів доріг і тільки обласного центру. В складі нашої ОТГ є ще 18 сіл, в яких також є багато доріг.

Про найближчі плани щодо благоустрою та ремонту читайте в інтерв’ю з Михайлом Смушаком за посиланням.