В релокованій до Франківська майстерні краматорці виготовляють меблі для ВПО

Автор: Зелінська Тетяна

14 Sep, 2022 21:52

Поділитись публікацією
В релокованій до Франківська майстерні краматорці виготовляють меблі для ВПО

Стіл, стільці, вішалки та стелажі – ці та інші базові меблі для вимушених переселенців в Івано-Франківську виготовляють у майстерні з Краматорська. Загалом, це проєкт молодіжної платформи «Вільна Хата» – «Нормальна столярка».

Усі необхідні для роботи інструменти з Донеччини на Прикарпаття, кажуть хлопці змогли перевезти. І вже тут, наново закупили необхідне для роботи дерево. Ідея виготовляти меблі для вимушених переселенців, зазначають майстри – народилась уже на Прикарпатті. Потребу в такій соціальній ініціативі, кажуть, побачили на власному досвіді. 

Попри очевидну простоту, зазначають майстри «Нормальної столярки» з Краматорська, стараються робити меблі багатофункціональними.

Працівники майстерні «Нормальна столярка» не тільки безкоштовно виготовляють меблі, а ще й самостійно доставляють їх в домівки вимушених переселенців. А також одразу їх  встановлюють.

«Нормальна столярка» – це не єдиний проєкт громадської організації родом із Краматорська «Вільна хата». Впродовж восьми років, її учасники, розвивали своє місто і молодь у різних напрямках.

Ще одною соціальною ініціативою громадської організації є проєкт «Добрий сусід», який до повномасштабного вторгнення росії розвивався також у Краматорську. Нині ж його об’єднали з майстернею «Нормальна столярка».

Впродовж літа, зазначають ініціатори соціальної ініціативи, необхідні меблі виготовили для чотирьох сімей. Наразі ж шукають фінансування, щоб і надалі допомагати вимушеним переселенцям.

Детальніше у сюжеті “РАІ”: