В СБУ спростовують інформацію про прибуття в місто київської «Альфи» для затримання активіста, що йтиме в Раду

Автор: Турій Роман

26 Aug, 2014 16:23

Поділитись публікацією
В СБУ спростовують інформацію про прибуття в місто київської «Альфи» для затримання активіста, що йтиме в Раду

На одному з інтернет-сайтів Івано-Франківська з’явилася замітка, у якій безпідставно стверджується, ніби до Івано-Франківська прибув підрозділ ЦСО «А» СБ України з міста Києва для затримання одного з місцевих політичних діячів для перешкоджання його участі у виборах.

“Це нісенітниця! Безглуздим є припущення щодо втягування ЦСО «А» в з’ясування якихось політичних стосунків”, – повідомляють в прес-службі УСБУ в Івано-Франківській області.

Там відзначають, що особовий склад підрозділів ЦСО «А» з міста Київ від самого початку і на даний час бере участь у Антитерористичній операції на Сході України. Бійці пройшли по кілька ротацій у зоні АТО. Серед особового складу київського підрозділу ЦСО «А» є поранені та загиблі.

«У час, коли проти України ведеться війна, закликаємо журналістів не вірити провокаторам, не грати на руку ворогу та перевіряти усю інформацію», – кажуть у прес-службі відомства.

Нагадаємо, Івано-Франківськом шириться інформація про те, що у вівторок в місто прибув із Києва спецпідрозділ «Альфа». Його завдання, начебто заарештувати одного із активістів Майдану, який зібрався приймати участь у дочасних виборах в Раду. Кажуть про те, що ймовірно йому можуть підкинути зброю, аби отримати привід для арешту.