В травні цього року школярі БізнесШколи ПриватБанку на Івано-Франківщині відсвяткували випускний

Автор: Турій Роман

28 Тра, 2014 11:35

Поділитись публікацією
В травні цього року школярі БізнесШколи ПриватБанку на Івано-Франківщині відсвяткували випускний

Закінчення навчання випускники присвятили темі: «ЮніорБанк за Єдину Україну», бо цей сезон БізнесШколи видався особливо неспокійним через події, які відбувалися в країні. Під час випускного тренінгу учні, окрім підбиття підсумків отриманих знань та вмінь охоче ділитися своїми внесками, які були здійснені на підтримку Єдності у нашій країні. До прикладу, студентка-випускниця Саша Метошоп зробила власноруч дівчатам з самооборони прикраси у вигляді національної символіки.

«ЮніорБанк – це не звичайна школа, в ній діти дорослішають на очах за власним бажанням, – говорить заступник керівника напрямку «Просування соціальних програм» ПриватБанку Марія Човган,знання з економіки, фінансів, банківської справи, реклами та маркетингу, історії грошей роблять учнів не тільки розумними та активними, але й мудрими, і ці навики завжди допоможуть їм у дорослому житті».

«Не можу передати словами свої емоції, коли спостерігаєш за поведінкою власної дитини, – ділиться враженнями мама учня Тетяна Петрівна, – мені, як мамі, дуже приємно, що Марк, прибігаючи з навчання, кожного разу ділиться зі мною здобутими знаннями, навчає нашу родину цікавих речей та з нетерпінням чекає на наступне заняття. Дуже дякую ЮніорБанку за цей проект, який розпалює вогник в очах та жагу до навчання у наших дітей».