В Угринівській ОТГ відкрили амбулаторію групової практики сімейної медицини

Автор: Зелінська Таня

15 Жов, 2019 07:12

В Угринівській ОТГ відкрили амбулаторію групової практики сімейної медицини

У селі Угринів Угринівської об’єднаної територіальної громади урочисто відкрили амбулаторію групової практики сімейної медицини.

Читайте також: Шмигаль хоче відправити безробітних українців на будівництво доріг

Проект реалізовано у рамках виконання планів нового будівництва амбулаторій, що фінансуються за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

«Новозбудована амбулаторія в Угринові – це вже п’ятий медичний заклад, який споруджено в області із 28 запланованих, – розповів під час урочистого відкриття медустанови голова облдержадміністрації Денис Шмигаль. – Для громади дана подія має вагоме значення, адже відтепер медичні послуги стануть доступнішими та якіснішими для місцевих жителів. А це, – одне із пріоритетних завдань, яке держава виконує для забезпечення соціального захисту своїх громадян».

Варто зазначити, що амбулаторія обслуговуватиме жителів двох населених пунктів: Угринова та Клузева. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта склала 9,4 мільйони гривень, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Окрім того, для обслуговування населення громади амбулаторії передано автомобіль, який сприятиме оперативному підвезенню людей до медичного закладу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry