В Україні можуть запустити можливість одружитися-розлучитися в метавсесвіті, – Федоров

Автор: Назарій Боднарчук

17 Nov, 2022 22:16

Поділитись публікацією
В Україні можуть запустити можливість одружитися-розлучитися в метавсесвіті, – Федоров

Мінцифри працює над тим, аби Україна почала надавати послуги в метавсесвіті: вивчають варіант запуску можливості одружитися-розлучитися в метавсесвіті.

Про це віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів на Київському міжнародному економічному форумі, пише Економічна правда.

“Наша місія – зробити найзручнішу країну в світі з точки зору державних послуг, щоб всі послуги були в один клік. До цієї місії додався ще один пункт з найбільш інноваційною системою захисту, тому що неможливо говорити про зручну країну, коли в тебе літають ракети над головою.

Технології безпеки – це новий тренд, на який тепер, після війни в Україні, буде попит на багато років вперед”, – сказав Федоров.

За його словами, команда Мінцифри фокусується на двох трендах – govtech (робити так, щоб твої рішення купували інші країни) і military tech – захист.

“Це два напрямки, на яких ми фоксуємось, ми робитимемо все, щоб бути першими в світі, і щоб це відбулось в найкоротший час”, – додав міністр.

“Також я зроблю певний спойлер, якщо ми вже заговорили про метавсесвіт. У нас вже є кілька MVP в напрямку метавсесвіту (Minimum viable product – мінімально життєздатний продукт), де ми хочемо почати надавати послуги, і стати однією з перших країн світу, яка це робить.

Ми вже працюєм над першою послугою – у нас є кілька варіантів – ми тестуємо все: наприклад, однією з послуг ми хочемо запустити можливість одружитися-розлучитися в метавсесвіті. Ми бачимо в цьому потенціал”, – резюмував Федоров.

Головне фото GETTY IMAGES

Читайте також: На випадок відключень електроенергії в Україні створять публічні точки Wi-Fi